Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Chystáte si sami svatbu?

Určitě oceníte svatební dekorace za výhodné ceny. Připravili jsme velký výprodej svatebních dekorací v našem svatebním salonu. V rámci výprodeje nabízíme široký výběr ubrousků, organzy a drobných svatebních dekorací za zvýhodněné ceny.

Akce

Ubrousky jsou důležitou součástí každé svatební tabule. Nabízíme kvalitní a elegantní ubrousky v mnoha barvách a designech. 

Organzy jsou dalším důležitým prvkem svatební výzdoby. Hodí se na dekoraci stolů, židlí, ale také například na vytvoření krásného závěsu, který dokáže zaujmout každého hosta. V naší nabídce najdete organzy v široké škále barev a velikostí.

Kromě ubrousků a organz nabízíme také drobné svatební dekorace, které dokáží dodat vaší svatbě tu správnou atmosféru. Dekorace si v rámci této akce pořídit za velmi výhodnou cenu. 

A nakonec, nabízíme také pompomy, které jsou velmi oblíbené. Pompomy jsou barevné a hravé, a dokáží dodat vaší svatbě ten správný nádech radosti a veselí. V naší nabídce najdete pompomy v mnoha různých variantách, takže si můžete vybrat ty nejvhodnější pro vaši svatbu.

 

Rezervujte si termín

Neváhejte a navštivte nás v našem salonu, vybírat můžete opravdu z pestré nabídky takže si můžete být jistí, že najdete dekorace, které dokonale doplní váš svatební styl. Přijďte a objevte všechny naše krásné svatební dekorace, které jsou k dispozici v rámci výprodeje. Nabídka je omezená, takže neváhejte a navštivte nás co nejdříve, abyste měli výběr ze všech produktů, které nabízíme.
Těšíme se na vaši návštěvu a pomůžeme vám najít perfektní svatební dekorace pro váš velký den.
Rezervujte si prosím termín vaší návštěvy.
.