Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Pánské obleky pro každou příležitost

Svatební salon CAXA Brno disponuje širokou škálou pánských obleků vhodných

na svatbu i ostatní společenské události.

Pánské obleky   a doplňky

Obleky si u nás můžete zakoupit i zapůjčit. K oblekům máme svatební vesty s kravatami v různých barevných odstínech. Nechybí ani košile klasické či frakové v různých barvách. Samozřejmostí jsou pánské doplňky jako společenské a svatební boty, opasky v barvách obleků, klasické kravaty a manžetové knoflíčky. K frakům máme k dispozici cylindry, hůlky a bílé rukavičky.

Pánské obleky na míru

Nově si v našem salonu můžete objednat pánský oblek na míru. Vybírat si můžete z různých střihů, materiálů i doplňků.  Doba dodání je standardně 6-8 týdnů.

V salonu CAXA Brno můžete zakoupit kvalitní pánskou koženou společenskou obuv různých vzorů a barev v cenách od 1490 Kč.

Pánské obleky na prodej

V našem salonu najdete luxusní a velice kvalitní obleky ELFA v ceně 8 490 Kč, kvalitní obleky značek Adriano Calitri, Jamel a Lare, Pagus v cenách od 4 990 Kč. Obleky máme skladem nebo na objednávku.

V případě potřeby, Vám rádi zajistíme prodloužené či zkrácené délky a kombinaci velikostí kalhot i saka, a to u obleků značek Elfa a Jamel.

Samozřejmostí je úprava zakoupených obleků na míru.

Pánské obleky na půjčení

Pánská společenská obuv

V salonu CAXA Brno můžete zakoupit kvalitní pánskou koženou společenskou obuv různých vzorů a barev v cenách od 1490 Kč.

Pánské společenské košile

V našem salonu společenské košile půjčujeme i prodáváme. Vybrat si můžete z mnoha druhů a barev. Najdete u nás košile frakové i klasické. Svatební košile s dlouhým rukávem a klasickým zapínáním nebo zapínáním na manžetový knoflíček, Košile jsou k dispozici v bílé i krémové barvě.

Při zapůjčení, je možné košili zapůjčit samostatně, nebo v kompletu s vestou a kravatou nebo v kompletu s oblekem za cenu půjčovného obleku.

Pánské společenské vesty

K obleku, který si u nás zapůjčíte nebo zakoupíte, si můžete půjčit také vestu. Výběr máte z široké škále barev ve velikostech 46 – 64. Rádi Vám k nim také poskytneme kravatu a kapesníček ze stejného materiálu. Vestu si můžete samozřejmě i koupit a to ve dvou barvách černé a modré.

Vestu i s doplňky lze zapůjčit samostatně (bez obleku). Cena půjčovného za kompletní set, který tvoří vesta, kravata a kapesníček je 500 Kč.

TIP: Sladíte-li barvu vesty s odstínem šatů nevěsty, nebo s barevným provedením svatební kytice, či celé svatby, docílíte skvělého vizuálního dojmu

Pánské  doplňky

Samozřejmostí je, že můžete zkompletovat Váš vzhled pomocí doplňků, které společně s oblekem tvoří dokonalou image.

Ve Svatebním centru CAXA Brno si můžete zakoupit či zapůjčit řadu pánských doplňků.  Najdete u nás manžetové knoflíčky, kožené opasky se sponou, kravaty, regaty, motýlky, bílé rukavice, ponožky, šle, kapesníčky, ale i cylindry a hůlky.