Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Doplňky pro svatební i společenské šaty

Vhodně vybrané doplňky dokáží z jednoduchých a obyčejných šatů

vytvořit jedinečný model.

Svatební doplňky

Doplňky tvoří důležitou součást svatebních a společenských šatů. Vhodně vybrané doplňky mohou oděv pozdvihnout a z úplně jednoduchých a  vytvořit neobyčejný a jedinečný model. Barva a styl doplňků by měl korespondovat s barvou a zdobením šatů. Ve Svatebním centru CAXA Brno najdete široký sortiment doplňků ke svatebním a společenským šatům. Máme připravenu i řadu doplňků  k pánským oblekům. Výběr doplňků je poměrně široký a často se mění, není možné ve fotogaleriích zobrazit naši kompletní nabídku. Tu Vám rádi představíme při návštěvě našeho svatebního salonu. 

Svatební  závoje

Nejoblíbenějším a nejtradičnějším doplňkem nevěsty je svatební závoj. Existuje mnoho druhů závojů s různým zdobením a ke každým šatům se hodí jiný. V našem salonu najdete různé druhy, barvy a délky svatebních závojů tak, aby skvěle doplnily Váš vzhled. K vybraným svatebním šatům si můžete vyzkoušet různé typy, rádi Vám s výběrem poradíme.

Většina nevěst volí možnost zapůjčení svatebního závoje. Půjčovné závojů se pohybuje od 500 Kč podle délky a druhu závoje. Pokud však chcete mít závoj vlastní, můžete si jej u nás samozřejmě i zakoupit anebo objednat jeho zhotovení na zakázku.

Svatební závoj se upevňuje pomocí hřebínku do účesu. Jeho připevnění je velmi jednoduché a nemusíte mít obavy, že byste si s ním neporadily samy nebo za pomocí kamarádky či kadeřnice.

Ozdoby do vlasů, věnečky a květiny

V širokém sortimentu ozdob do vlasů u nás najdete vlasové doplňky ke svatebním a společenským šatům. Vyberou si i malé družičky a děti. V širokém výběru u nás můžete zakoupit. látkové kytičky a aplikace, klasické štrasové korunky a čelenky, různé sponky, vlásenky apod. Sekce ozdob do vlasů je opravdu bohatá a velmi rádi Vám s výběrem poradíme.

Na objednávku pro vás zajistíme i  originální vlasové věnečky a hřebínky z umělých a sušených květin v boho stylu.

Máte-li poptávku v tomto ohledu např. na sety pro nevěsty a družičky, kontaktujte nás a my vám zajistíme ozdoby v potřebném počtu a stylu na zakázku. Je možné vyrobit kytičky do vlasů na hřebínku, věnečky, náramky, ozdoby do klopy apod.

Zboží ve všech kategoriích neustále obnovujeme a doplňujeme o aktuální novinky a trendy, proto doporučujeme abyste nás osobně navštívili, naše konzultantky se vám budou rády věnovat a doporučí pomohou s výběrem.

Spodní prádlo

Pokud si vybíráte v salonu svatební či společenské šaty, obvykle je potřeba vyřešit také vhodné spodní prádlo. Zejména korzetové šaty nebo šaty s průhlednými partiemi potřebují především speciální podprsenky. Například s odepínacími ramínky či dokonce průhlednými zády, případně jinými šikovnými vychytávkami, které Vám pomohou zdůraznit a upravit potřebné partie bez toho, aby podprsenka byla pod šaty vidět.

Velikou výhodou je, můžete-li si zároveň se šaty vybírat i spodní prádlo padnoucí přesně na míru nejen Vašim proporcím, ale i střihu šatů.
Pokud se vám tato možnost líbí, můžete v našem salonu využít právě takové spojení výběru šatů i s nákupem vhodného spodního prádla.

Máme pro vás k dispozici jak podprsenky, které můžete využít i při běžném nošení, tak i speciální svatební soupravy pro milovnice krajek a krásně zdobeného prádla. Přečtete si více o spodním prádle.

Punčochy a podvazky

Nedílnou součástí oděvu každé nevěsty jsou svatební punčochy. V našem salonu si můžete vybrat ze sortimentu vysoce kvalitního punčochového zboží. V nabídce naleznete i silonky těhotenské s prostorem na větší bříško, na křečové žíly, podkolenky na křečové žíly, stahovací silonky, silonky pro družičky atd.


TIP: NIKDY si neošetřujte pokožku nohou tělovým mlékem nebo krémem před použitím samodržících punčoch. Přilnavý proužek potom ztrácí schopnost udržet punčochy na správném místě.

Svatební župánky

V našem sortimentu najdete k prodeji saténové svatební župánky s nápisem Bride. Jsou vhodné především na focení ranních příprav nevěsty. K zapůjčení u nás najdete exkluzivní budoár župánky. V případě zapůjčení svatebních šatů si můžete župánek zapůjčit zdarma místo popůlnočních šatů.

Bižuterie 

V našem salonu si můžete vybírat z mnoha druhů bižuterie, která je vhodná k šatům vybraným u nás.

Máme k dispozici doplňky z perliček, štrasové, bižuterii s komponenty Swarovski a řadu dalších. Najdete u nás kvalitní jabloneckou bižuterii i ručně vyráběné doplňky za velice příznivé ceny. V nabídce máme náhrdelníky, náušnice, náramky, sponky, prsteny, pásky i celé soupravy.

Výhodou zakoupení bižuterie u nás je, že si vše můžete vyzkoušet přímo k vybranému modelu. Doporučujeme šperky vybrat při návštěvě našeho salonu při zkoušení šatů, poznáte tak jak se šperky k vybraným šatům hodí.

Při zakoupení šperků na jiném místě nemusí šperky dotvořit dokonalý vzhled.

Svatební deštníky a slunečníky

Kdo je připraven, není zaskočen. Počasí na svatbu vám bohužel zařídit neumíme, ale barvu a styl deštníku, který lze navíc využít jako stylový doplněk při focení, si u nás můžete směle vybrat. K dispozici pro vás máme hladké bílé, či krémové deštníky. Slunečníky si můžete vypůjčit třeba i krajkové nebo ve tvaru srdce. Jsou to skvělé doplňky na svatební fotografie a do svatebního fotokoutku. Půjčovné deštníků a slunečníků je od 200 Kč.

Spodničky 

Pokud si u nás zapůjčíte svatební šaty, dostáváte k nim zdarma zapůjčení vhodné spodničky. Lze ji však zapůjčit či zakoupit i samostatně. 

Svatební obuv

V našem svatebním salonu si můžete vybrat ze široké škály svatebních střevíčků. Boty nakupujeme od několika renomovaných výrobců. Boty si můžete u nás na prodejně přímo zakoupit nebo některé typy objednat dle vystavených vzorků.

Svatební klobouky  a fascinátory

Svatební klobouk či klobouček může být velice zajímavým oživením celého nevěstina vzhledu. I když dnes nejsou klobouky příliš častou volbou a mnoho nevěst se jich obává, k některým typům šatů zkrátka patří.

Ne každá nevěsta je však „kloboukový“ typ, takže doporučujeme svatební klobouk alespoň vyzkoušet a posoudit, zda vám klobouček sluší a zda se v něm cítíte dobře.

Poměrně velké oblibě, především v zahraničí, se těší tzv. fascinátory. Fascinátor je módní doplněk připomínající ozdobný klobouček, který je připevněn na čelenku, stuhu, hřeben či sponku.
Využít jej mohou, nevěsty a svatební maminky, ale i ostatní dámy a to nejen na svatbu.

Svatební kabátky,   kožíšky a peleríny

Zimní svatba má své nezapomenutelné kouzlo. Romantická svatba na sněhu, nevěsta v bílých svatebních šatech, ramena zakrytá kožíškem jako v pohádce. Je tohle svatba vašich snů? Sníte o tom, jak kráčíte ve svatebních šatech s přehozeným šálem přes ramena vstříc ženichovi?

Pak právě pro vás máme na výběr svatební šály, boa nebo svatební kabátky, svatební kožíšky, kožichy a svatební pelerínky. U nás také najdete krajkové kabátky, které mohou být krásným estetickým doplňkem ke svatebním šatům.

Vybírat můžete z bílých a krémových odstínů. 

Svatební zboží a dekorace

Pod pojmem svatební zboží se rozumí různé věci a věcičky, které budete pravděpodobně na svatbu potřebovat. Naším cílem je neustále hledat a doplňovat náš sortiment o případné novinky, které se na trhu objeví tak, abyste u nás našli vše potřebné na jednom místě a nemuseli hledat a shánět v různých obchodech.

Veškeré zboží si můžete zakoupit přímo v našem svatebním salonu. V případě, že některý druh nebude aktuálně skladem, bude-li to možné, rádi vám ho objednáme. Pokud v naší nabídce něco nenajdete, kontaktujte nás a my se pokusíme vaše přání splnit.

Svatební dekorace a inventář je k dispozici z kapacitních důvodů na základě individuální dohody. Máte-li zájem o zapůjčení svatebních dekorací nebo svatebního inventáře, kontaktujte nás e-mailem na veronika@caxabrno.cz.