Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Časté dotazy

Většina nových kolekcí svatebních šatů dorazí do salonů každoročně během podzimu, tedy od září do prosince. Proto je také vhodné začít s výběrem v tomto období, pokud plánujete svatbu během svatební sezony, což je v ČR duben až září. Je zbytečné vybírat šaty například rok dopředu, protože šaty v půjčovně za rok nemusí vypadat tak jako při zkoušce. My například svatební šaty po sezoně třídíme a vyřazujeme. Proto je vždy výhodnější přijít až po svatební sezoně  a vybírat z toho, co zůstane v aktuální nabídce a co přijde v nových kolekcích. Náš svatební salon nakupuje každoročně mezi 100 – 150 novými modely svatebních šatů různých značek, takže je určitě z čeho vybírat. Tedy ideální doba na výběr svatebních šatů je zhruba 6 měsíců, ale vzhledem k počtu šatů, které máme k dispozici, uspokojíme i nevěsty, které přijdou na poslední chvíli.

Ano. Doporučujeme vám se předem telefonicky objednat. Může se vám stát, že když nebudete objednaná nebudeme se vám moci věnovat. Každá naše asistentka má na starost jednoho zákazníka, kterému se po celou dobu jeho návštěvy plně věnuje.

Na zkoušení svatebních šatů se prosím objednejte předem na telefonním čísle +420 777 818 899

Nabízíme dva druhy zkoušek standardní a individuální. Při Standardní zkoušce, která trvá max.2 hod je možné mít s sebou pouze dva poradce. Důvodem jsou kapacitní možnosti salonu. V salonu může zkoušet ještě jiná nevěsta se svými poradci a naším cílem je nabídnout vám co největší pohodu a komfort při zkoušce. V případě Individuální zkoušky je salon rezervovaný na 2,5 hod pouze pro vás a počet poradců neomezujeme, tato zkouška zahrnuje Prosecco. V salonu jste pouze vy a váš doprovod a vy si tak můžete prožít zkoušení svatebních šatů tak trochu jinak.

Na první zkoušku svatebních šatů nepotřebuje vlastně nic. Ideálně dobrou náladu, chuť zkoušet různé styly a druhy šatů a světlé spodní prádlo.

Svatební šaty nejen půjčujeme ale i prodáváme. Máme široký výběr jak šatů ve výprodeji, tak zcela nových na objednávku. Nabídka je opravdu široká a ceny velmi příznivé.

V našem salonu najdete mimo nabídku svatebních a společenských šatů také veškeré doplňky od svatební obuvi, závojů až po bižuterii a kloboučky.

Pro tento případ máme pro vás dobrou zprávu. Vrátíme vám 1000 Kč z celkové ceny zapůjčení šatů u nás.

Pokud si vyberete svatební šaty a závazně si je rezervujete, můžete v rámci smlouvy a bez dalších poplatků jedenkráte změnit typ šatů.

V rámci smlouvy na zapůjčení šatů můžete zdarma 1× změnit termín zápůjčky šatů. Je to však možné za předpokladu, že šaty již nemá rezervované jiný zákazník.

Na finální zkoušce, která se koná přibližně měsíc před svatbou se domluvíme na konečných úpravách šatů – délce, zkrácení ramínek apod.

S běžným ušpiněním šatů se samozřejmě počítá, nicméně vás prosíme, abyste měla na paměti, že šaty po vás může mít zapůjčené jiná nevěsta a pokud šaty zničíte, bude velmi komplikované šaty uvést do původního stavu. Z toho důvodu vás prosíme, abyste se šaty zacházela opatrně a zbytečně je nevystavovala případnému zničení.
Například bublifuky na šatech zanechají šedé skvrny, které jsou prakticky neodstranitelné, podobně jako ušpinění od barevné dýmovnice, rozpuštěného asfaltu a mízy nebo samoopalovacího krému.

U nadměrného ušpinění se poplatek za extra čištění pohybuje od 500 do 1000 Kč. Tato částka pokrývá veškeré chemické prostředky a vícepráce spojené s čištěním šatů. V případě, že šaty poničíte tak, že je potřeba šaty zcela opravit (například vyměnit horní vrstvu šatů), bude se výše pokuty pohybovat v řádu tisíců korun. V případě, že šaty roztrháte a nelze je již opravit, hradíte cenu nových šatů.

Bohužel na českém trhu neexistuje pojištění pro salony, které by takové škody pokrylo. Nicméně vy sama si můžete uzavřít pojistku na odpovědnost za způsobenou škodu.

Ano. Svatební šaty si bohužel nemůžete zkoušet sama, po celou dobu návštěvy se Vám věnuje naše svatební asistentka. Standardní zkouška v délce max.2 hodiny je v ceně  500 Kč a to i v případě, že zkoušíte kratší dobu. Jestliže se nemůžete rozhodnout a potřebujete přijít dvakrát, poplatek hradíte dvakrát. Pokud si však u nás šaty rezervujete nebo zakoupíte, nejpozději do 3 měsíců od prvního zkoušení, neplatíte nic a poplatek Vám bude odečten od zálohy na rezervaci šatů.  V případě individuální zkoušky, kdy je salon rezervovaný pouze pro vás na 2,5 hodiny, je poplatek 1500 Kč. Při rezervaci nebo koupi šatů nejpozději do 3 měsíců od zkoušky je Vám odečtena částka 500 Kč. 

Většina nevěst dnes nejprve zadá do vyhledávače „svatební šaty“ a vybírá styl šatů, který by se jí líbil. Získá tak  představu o tom, jaké svatební šaty jsou, jaký styl je trendy a vůbec jaké jsou možnosti střihů, materiálů a podobně. Pokud se rozhodnete, že si své svatební šaty půjčíte, pak je na místě objednat si schůzku v některém z renomovaných svatebních salonů, který má širokou nabídku svatebních šatů různých střihů i značek, tak abyste si mohla vyzkoušet co nejvíce typů a zjistit, co Vám sluší. Ne vždy totiž vyberete právě ty šaty, které jste si vyhlédla na obrázku. Každé nevěstě totiž sluší jiný typ i barva svatebních šatů. Zkušené svatební asistentky vám jistě rády s výběrem šatů pomohou a doporučí. Vám, co je pro Vás nejvhodnější