Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Vše pro Vaši pohodu a zážitek ze svatebního dne

Svatba patří mezi nejvýznamnější události v životě člověka. Abyste si Vy, Vaše rodina, kamarádi a známí mohli tyto jedinečné okamžiky vychutnat naplno, měli byste odložit všechny starosti s tím, kdo seřadí svatebčany, kdo zorganizuje fotografování, kdo a kde bude sedět, jak se dostanou hosté z místa obřadu na hostinu, jak je zabavit, aby se na svatební hostině nenudili, zda bude svatební kytice včas na místě, kdo bude rozdávat občerstvení při obřadu a celou řadu dalších detailů, které potom tvoří jeden dokonalý celek. Všechno tohle je naše práce a my se postaráme o to, aby váš svatební den byl opravdu jedinečný a nezapomenutelný.  Prožijte úžasnou svatbu, aniž byste přišli o nervy.

Klademe velký důraz nejen na to, abyste svatbu prožili bez starostí starostí, ale také na to, aby celkový rozpočet svatby odpovídal Vašim představám.

JAK NA  TO ?

Kontaktujte nás e-mailem veronika@avyourday.cz nebo veronika@caxabrno.cz. První konzultační hodina je zcela zdarma. Ukázky naší práce a reference od spokojených manželů najdete na www.svatebnikoordinatorbrno.cz.

KOLIK TO  STOJÍ ?

Cena za Svatbu na klíč je individuální. Dobrý koordinátor vám dokáže spoustu peněz ušetřit, protože ví, co je a co není třeba, kde je možno ubrat a kde se zase vyplatí přidat. Rádi se s Vámi setkáme na nezávazné schůzce, kde si společně řekneme jaké jsou možnosti a co všechno pro vás můžeme udělat.

KOORDINACE SVATBY  ANO ČI NE ?

Pokud máte své vlastní dodavatele a nepotřebujete zajistit svatbu na klíč, můžete si objednat pouze koordinaci svatebního dne. Do této služby se rozhodně vyplatí investovat. Cena za koordinaci svatebního dne se pohybuje řádově od 20tis. Kč, ale s dobrým koordinátorem máte záruku, že Váš svatební den proběhne hladce, bez trapasů, hosté se budou bavit a budou vždy vědět, co se bude dít, zábava nebude váznout a Vy si svůj den budete jen užívat. Navíc tato služba zahrnuje i neomezené schůzky a konzultace před svatbou, zhotovení rozpočtu svatby, harmonogramu svatebního dne a mnoho užitečných rad.