Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Podmínky zapůjčení pánských obleků

Děkujeme za Váš zájem o zapůjčení obleku v našem salonu. Přečtěte si prosím následující informace, které se Vám budou hodit při výběru a následném zapůjčení.

OBJEDNÁVKA

Doporučujeme objednat se na zkoušku obleku předem. Jen tak Vám můžeme zajistit, že se Vám některá z našich asistentek bude moci ihned plně věnovat. I v případě, že přijdete bez objednání, se Vám budeme snažit vyjít vstříc co nejdříve, vždy však s ohledem na obsazenost našeho objednávkového systému.

VÝBĚR OBLEKU

Pro výběr obleku je nutné mít stanovený termín akce, na který oblek budete potřebovat. Na rezervovanou zkoušku se prosím dostavte ve sjednaném termínu a čase. Naše asistentky se Vám budou věnovat a pomohou nejen s výběrem obleku, ale i potřebných doplňků.

REZERVACE OBLEKU

Pokud si u nás vyberete pánský oblek k zapůjčení, sepíšeme s Vámi Smlouvu o zapůjčení obleku, ve které jsou uvedeny veškeré potřebné informace.  Před jejím podpisem si ji prosím přečtěte. Za rezervaci obleku na Vámi zvolený termín uhradíte rezervační poplatek 500 Kč (u obleku do 2 000 Kč) nebo 1 000 Kč (za oblek nad 2 000 Kč).Rezervační poplatek je nevratný a nelze jej převést na jiný oblek nebo zboží. Lze jej však převést na jiný termín akce.

Zbylou částku půjčovného doplatíte při vyzvednutí obleku. K sepsání smlouvy i k vyzvednutí obleku budete potřebovat platný občanský průkaz. V případě zápůjčky obleku pro děti, pak občanský průkaz zákonného zástupce.

VYZVEDNUTÍ A VRÁCENÍ OBLEKU

Oblek můžete vyzvednout a vrátit v termínech uvedených ve smlouvě. Obvykle je vyzvednutí den před akcí a den po akci oblek vracíte, pokud není dohodnuto jinak. Upozorňujeme, že při pozdním vrácení Vám můžeme účtovat penále uvedené ve smlouvě.

POŠKOZENÍ OBLEKU

Prosíme Vás, dávejte na půjčený oblek pozor a zacházejte s ním opatrně. Vyvarujte se prosím zejména klekání na kolena a také pozor na skvrny na světlých oblecích. Pro ničím nezkažený zážitek z příležitosti, pro kterou jste si oblek zapůjčili, je příjemné, pokud je vše vráceno v pořádku. V případě, že přece jen dojde k poškození obleku, se zavazujete k uhrazení vzniklé škody. U drobnějších poškození, která jsou opravitelná, Vám účtujeme pouze náklady na opravu obleku. V případě velkého poškození, které způsobí znehodnocení obleku, budeme po Vás požadovat úhradu hodnoty obleku a ten si následně budete moci ponechat.