Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

caxa brno + vy

vše pro vaši svatbu na jednom místě

Svatbám se věnujeme naplno a s vášní. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je absolutní samozřejmostí. Svatba je jedinečnou událostí v životě každého člověka a příprava na ni důležitou součástí zážitků s ní spojených. Ve svatebním salonu se snažíme, aby každý zákazník spolupracoval po celou dobu příprav s jednou svatební asistentkou, která tak má možnost poznat jeho přání a požadavky a pokusí se je vyplnit k jeho spokojenosti.

S čím Vám u nás poradíme?

Jak to u nás probíhá?

Na zkoušku svatebních šatů se prosíme vždy předem telefonicky objednejte. ( 777 818 899). Pokud se k nám dostavíte bez objednání,  může se stát, že budeme mít plno a nebudeme se vám moci věnovat. Zkoušení šatů, obleků atd. není v našem salonu možné, tak jako jste zvyklý v obchodech. Snažíme se poskytovat  co nejlepší služby a proto se vám naše asistenky po celou dobu návštěvy salonu individuálně věnují. 

 Díky širokému výběru si u nás můžete vyzkoušet mnoho stylů, střihů a barevných odstínů šatů. Zkouška svatebních šatů proto u nás probíhá obvykle cca 2 hod. Společně si projdeme také vše co k vaší svatbě potřebujete a s čím další  vám můžeme pomoci. V našem salonu si můžete naplánovat celý svatební den.

Nabízíme dva druhy zkoušek  Standardní – na tuto zkoušku si můžete vzít max. 2 poradce! Je v délce 2 hodiny za jednotnou cenu 500Kč, tedy i v případě, že nevyužijete celých dvou hodin. Při této zkoušce je pravděpodobné, že se v salonu setkáte s jinou nevěstou.  Individuální  – salon je vyhrazen pouze pro vás a váš doprovod, který v tomto případě není omezen počtem poradců. V ceně zkoušky je zahrnuto Prosseco a stojí 1500 Kč. Salon je pro vás vyhrazen na 2,5 hod.

V případě, že si u nás šaty rezervujete ( nejpozději do 3 měsíců od první zkoušky) nebo koupíte, je standardní zkouška zcela zdarma a individuální v ceně 1000 Kč. Uhrazená cena zkoušky vám bude odečtena od zálohy na rezervaci/koupi šatů. 

.

V případě, že již máte vybrané popůlnoční šaty, doplňky (např. závoj, boty, bižuterii atd.) následuje tzv. Finální zkouška. Zhruba 6-8 týdnů před svatbou se s vámi spojíme a domluvíme se na termínu této zkoušky. Na finální zkoušce doladíme závěrečné úpravy šatů tak, aby vám šaty dokonale padly. Na zkoušku budete s sebou potřebovat svatební boty, případně svatební spodní prádlo.

Vyzvednutí zapůjčených věcí standardně probíhá dva dny před termínem zápůjčky. Vrácení věcí probíhá do dvou dnů po skončení zápůjčky. Půjčení šatů na delší dobu je samozřejmě možné na základě  individuální dohody.

Svůj svatební den si u nás můžete kompletně naplánovat

Svatba je důležitým okamžikem v životě člověka a naše svatební asistentky vám rády pomohou s přípravou na váš svatební den. Výběrem svatebních šatů to u nás nekončí, ale naopak začíná. Naše asistentky s vámi rády vyberou snubní prsteny, svatební oznámení a další svatební tiskoviny (jmenovky, menu a další podle vaší představy). Přímo v salonu si můžete vybrat z množství drobných svatebních dekorací jako jsou ubrousky, papírové dekorace, jmenovky, krabičky, svatební knihy. Můžete přímo v salonu probrat jaké jsou možnosti při plánování svatby. Od svatby na klíč, přes svatební koordinaci nebo plánování svatby. Poradíme s výběrem svatebního místa. Zjistíte, jaké jsou možnosti při zapůjčení či prodej svatebních dekorací a inventáře. Můžeme Vám pomoci s výběrem svatebních dodavatelů – fotografa, kameramana, svatební dopravy, DJ, živé hudby až po komplexní zajištění cateringu. Pomůžeme připravit nabídku zábavy ve svatební den – soutěže, hry, svatební zvyky, ohňostroje, kouzelníka a vystoupení známých osobností na svatbě.

Prostě vše pro svatbu na jenom místě.

Možná vás bude zajímat

Kdy nejlépe vybírat svatební šaty, oblek ?

Termín zkoušky si můžete rezervovat hned jak budete mít potvrzený termín svatby.

Musím se předem objednat?

Ano. Prosíme předem si telefonicky domluvte návštěvu salonu, abychom se vám mohli plně věnovat.

Kolik můžu mít na zkoušku poradců?

Na standardní zkoušku maximálně dva poradce. Pokud máte poradců více máme pro Vás Individuální zkoušku šatů.

Co si vzít na první zkoušku šatů?

Stačí vám dobrá nálada a světlé spodní prádlo. O vše ostatní se již postaráme my.