Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

o nás

Svatební centrum CAXA

Svatební centrum CAXA funguje úspěšně již od roku 2000 a bylo založeno Blankou Kaksovou v Olomouci.  Svatební centrum CAXA Brno bylo otevřeno v roce 2005 jako pobočka svatebního salonu CAXA Olomouc a svojí nabídkou a rozsahem služeb se stala největším svatebním salonem na Jižní Moravě.

Věříme, že se nám podařilo vytvořit kvalitní zázemí a služby pro nevěsty a troufáme si říct, že v současné době patříme k největším salonům v České republice s kompletní nabídkou svatebních služeb na jednom místě. Neustále se vyvíjíme, sledujeme svatební trendy a přizpůsobujeme naši nabídku poptávce trhu a přáním našich zákazníků.

náš salon

Svatební centrum CAXA Brno

V krásném prostředí v centru města Brna najdete na ploše více než 400 m² půjčovnu svatebních a společenských šatů, pánských obleků, šatů pro družičky i obleků pro chlapce a veškeré doplňky pro dokonalý vzhled. Vše pro svatby a společenské události na jednom místě. Čeká na vás velmi vstřícná otevírací doba, denně od 10 do 20 hodin a zejména kvalitní služby na úrovni.

Těšíme se na vaši návštěvu tým Caxa Brno 

proč si vybrat šaty u nás?

Široký výběr svatebních šatů

Spolu s našimi svatebními asistentkami můžete vybírat ze stovek svatebních a společenských šatů různých značek v cenách od 3 000 Kč do 15 000 Kč. Máme k dispozici také pánské obleky k zapůjčení i prodeji, svatební dekorace či půjčovnu inventáře.

Ve spolupráci se svatební agenturou AV your day pro vás zařídíme svatbu na klíč dle Vašich přání a požadavků. Nově jsme pro vás připravili službu prodeje pánských obleků na míru a individuální zkoušky svatebních šatů.

U nás vás budeme hýčkat a věříme, že vám pomůžeme splnit vaše sny o dokonalé svatbě.

tým caxa brno

Seznamte se s námi

Veronika

majitelka salonu

Svatbám se věnuji od roku 2008. Jsou mojí prací, vášní a životní náplní. Společně se svatebním týmem pro vás uděláme maximum.

Lenka

svatební asistentka

Svatby jsou mým velkým koníčkem již několik let. Bude mi potěšením pomoci vám vybrat vysněné svatební šaty nebo pomoci naplánovat svatební den.

Libuše

svatební asistentka

Adéla

úpravy šatů

Šití a úpravě šatů se věnuji od roku 2017. Nejdůležitější je pro mne smysl pro detail a perfektně padnoucí šaty ve váš svatební den.

Svatební centrum CAXA Brno plníme Vaše sny!