Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Svatební sortiment

Svatební oznámení 

V našem svatebním salonu si můžete prohlédnout katalogy renomovaných výrobců svatebních oznámení a rovnou si je také objednat. Oznámení nabízíme za internetové ceny výrobců a výhodou pro Vás je, že na rozdíl od internetového obchodu, u nás oznámení fyzicky vidíte, než jej objednáte. Z katalogů si vyberete také texty, barvy a typy písma a před dodáním oznámení Vám zašleme na mail korekturu, kterou schválíte či připomínkujete.

Většina dodavatelů Vám vytiskne ve stylu oznámení také další tiskoviny, jako například pozvánky ke svatebnímu stolu, menu, jmenovky a další dle Vašeho přání.

Nabízíme oznámení a tiskoviny firmy Goldpress.

Svatební oznámení
V našem svatebním salonu nabízíme také na výběr z několika katalogů svatebních oznámení od renomovaných českých výrobců. V každém katalogu jsou vzorky různých typů a barev oznámení v různých cenových relacích (zhruba 15 až 50 Kč dle druhu), můžete si vybrat typ a barvu písma a samozřejmě volit i různý text (pro Vaši inspiraci najdete různá svatební motta a texty v každém z katalogů).

Dodací termín pro zhotovení svatebních oznámení je obvykle 2 týdny, jsme však schopni zajistit také urgentní dodávky. Lze samozřejmě objednat i dotisk svatebních oznámení, pokud zjistíte, že Vám jich pár chybí. Při objednávce Vám dodáme náhled oznámení ke korektuře.

Spolupracujeme s těmito dodavateli: (dodáváme za internetové ceny)

Goldpress – www.goldpress.cz

Aktuální kolekce jednotlivých dodavatelů najdete na příslušných webech. U nás si můžete prohlédnout oznámení fyzicky v katalozích.

K některým svatebním oznámením lze zhotovit také pozvánky, jmenovky, menu, krabičky na cukroví apod. v jednotném designu.

Snubní prsteny 

V salonu Caxa najdete široký sortiment snubních prstenů. Vybrat si můžete z několika katalogů a vzorníků. K dispozici jsou jak klasické prsteny hladké či vyrývané, tak i moderní vzory. Prsteny jsou ze žlutého nebo bílého zlata, kombinované, mohou být i s drahými kameny nebo brilianty. V nabídce máme také stříbrné prsteny. Lze zajistit i kombinované objednávky, tedy jeden prsten stříbrný a jeden ze zlata.
Na zakoupencýh prstenech u nás Rádi Vám zajistíme také rytíVám rádi zajistíme rytinu prstenů.

Dodací lhůta pro zhotovení prstenů je obvykle 4 – 6 týdnů dle dodavatele, ale v případě potřeby Vám po dohodě zajistíme i urgentní dodávky.

Cena prstenů se odvíjí od výběru vzoru, materiálu a dodavatele. V salonu Vám rády pomůžeme vybrat vhodný tip prstenů a následně Vám zašleme cenovou nabídku.

Doplníme po dohodě s dodavateli
Spolupracujeme s těmito dodavateli:
Retofy – www.retofy.cz , https://www.snubni-prsteny-retofy.cz/ caxa není uvedena jako prodejce v Brně, jen v Olomouci


Prsteny dodáváme za stejnou cenu, kterou mají naši dodavatelé uvedenou na svých stránkách.

Svatební dekorace  k zapůjčení

Svatební dekorace – Centrum CAXA
Svatební salon CAXA poskytuje svým klientům kromě svatebních šatů, obleků a dalších služeb také široký výběr svatebních dekorací, inventáře a svatebního zboží, které budete na svou svatbu potřebovat. Vybrat si můžete přímo v naší prodejně z velké škály barev a stylů.

Nabízíme Vám :

možnost zakoupení svatebních dekorací na výzdobu svatebního obřadu, svatební tabule či svatebního sálu přímo v naší prostorné prodejně dekorací – disponujeme širokým sortimentem zboží, které se v souvislosti se svatbami na našem trhu nabízí

možnost zapůjčení svatebního inventáře na svatební hostinu či obřad, svatebních dekorací na svatební tabuli či svatební auta, a to vše v různých barvách a stylech

možnost zajištění svatebního obřadu na klíč na doporučených místech venku či uvnitř či na místě Vámi určeném

možnost zhotovení výzdoby svatební tabule na klíč včetně květin , a to jak svatební kytice, tak květinové výzdoby na stoly

možnost zhotovení návrhu svatební výzdoby dle Vašich požadavků

Máme pro Vás připraveno několik možností:

zakoupení svatebních dekorací na výzdobu obřadního místa, sálu, tabule, aut, atd. ..

zapůjčení svatebních dekorací na výzdobu obřadního místa, sálu, tabule, aut, atd. ..

zapůjčení inventáře na svatební hostinu či obřad

zajištění svatebního obřadu na klíč

zhotovení návrhu svatební výzdoby dle Vašich požadavků

zhotovení výzdoby svatební tabule na klíč vč. květin, a to jak květinové výzdoby, tak i svatební kytice