Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Půjčovna společenských šatů 

Najdete u nás krátké šaty, kostýmky, koktejlky, ale i luxusní dlouhé plesové šaty vhodné i pro velmi noblesní příležitosti. Vybírat můžete z velikostí 32 – 54.

Půjčovné se pohybuje již od 500 Kč

K šatům si také lze půjčit nebo koupit všechny potřebné doplňky.

Svatební Salon CAXA už mnoho sezon funguje také jako půjčovna společenských šatů.  Naše nabídka zahrnuje dámské kostýmky, malé společenské šaty neboli koktejlky a samozřejmě především plesové šaty různých barev a střihů. V současnosti máme k dispozici společenské šaty ve velikostech 34 až 52 v počtu kolem 1200 modelů. Stejně jako svatební, i společenské šaty pro Vás neustále doplňujeme, obnovujeme a před každou sezonou objednáváme nové kolekce velkých společenských šatů. Kostýmky a malé společenské šaty doplňujeme v průběhu celého roku, dle aktuální nabídky dodavatelů. Půjčovné se u společenských šatů pohybuje od 500 Kč v závislosti na stylu a značce šatů.

PLESOVÉ ŠATY 

zahrnují minimalistické, jemně, ale i bohatě zdobené dlouhé společenské šaty, které jsou využívány našimi klientkami především na závěrečné kolony v tanečních, na maturitní či jiné plesy nebo větší společenské události. V nabídce našeho salonu najdete jak zahraniční luxusní společenské šaty, tak i originální plesové šaty naší vlastní výroby, a také speciální sekci Společenské šaty L – XXL.

 

Půjčovné plesových šatů se pohybuje od 700 do 3000 Kč (cena je samozřejmě za víkend či dobu dohodnutou pro zapůjčení).

KRÁTKÉ SPOLEČENSKÉ ŠATY 

zvané také koktejlky jsou obvykle krátké či kratší jednodušší šaty (nemusí být vždy v černé barvě), které se využívají hlavně na svatby, firemní či jiné večírky nebo na zahradní party. Půjčovné těchto typů společenských šatů se pohybuje od 500 do 1500 Kč. V nabídce máme mnoho světlých šatů, které můžete využít jako popůlnoční zdarma.

DÁMSKÉ KOSTÝMY 

zahrnují obvykle 2 až 4 – dílné soupravy sestávající z šatů a saka nebo z topu, saka a sukně či kalhot. Na výběr máme především kostýmky ve velikostech 36 – 52 většinou ve světlejších barvách, které jsou vhodné například pro maminky při příležitosti svatby. Půjčovné u kostýmů se pohybuje od 1000 , ale pokud si u nás půjčíte svatební šaty, obdržíte 2 kupony na slevu ve výši 50%, které můžete využít na zapůjčení jakýchkoli společenských šatů či kostýmku na svatbu pro maminku, svědkyni, sestru, kamarádku apod.

Společenská obuv 

V našem salonu máme k dispozici k plesovým a společenským šatům i společenskou obuv. 

Společenskou obuv si u nás nyní můžete také objednat i zakoupit. Sortiment zahrnuje především boty v černé, stříbrné a zlaté barvě. 

 Některé boty máme skladem, jiné lze objednat dle aktuální nabídky.

NÁŠ TIP: Kdy vybírat společenské šaty? 

Pokud znáte přesný termín plesu, nebojte se přijít i 3 – 4 měsíce předem. Zajistíte si tak, že budete mít velmi široký výběr a nebudete omezena tím, že některé modely jsou již zadané. 

Dívky si na maturitní plesy a do tanečních (probíhajících od prosince do března) k nám chodí rezervovat šaty už od září. 

Nemusíte se však obávat, máme širokou nabídku  modelů v naší půjčovně společenských šatů Vám dává záruku, že i když k nám dorazíte až na poslední chvíli, šatů je tolik, že jistě nebudete z výběru zklamaná.

Svatební a společenské rukavičky 

I rukavičky mohou být velice pěkným doplňkem svatebních nebo společenských šatů.

Náš salon má na výběr k zapůjčení rukavice svatební i společenské. Prstové i na jeden prst, v různých délkách a barvách, z textilií síťovaných, krajkových i saténových.

Půjčovné všech druhů rukaviček je 100 Kč.