Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Podmínky zapůjčení svatebních a společenských šatů

Děkujeme za váš zájem o zapůjčení svatebních nebo společenských šatů v našem salonu. Přečtěte si prosím následující informace, které se vám budou hodit při výběru a následném zapůjčení.

OBJEDNÁVKA

Doporučujeme objednat se předem telefonicky na zkoušku  šatů. Prosím berte na vědomí, že šaty si nemůžete vybírat a zkoušet sami, jako je zvykem v maloobchodě. Jen v případě objednání termínu návštěvy předem, vám můžeme zajistit, že se vám některá z našich asistentek bude moci plně věnovat. V případě, že přijdete bez objednání, budeme se vám snažit vyjít vstříc co nejdříve, avšak vždy s ohledem na předem objednané zákazníky. Zkouška svatebních i společenských oděvů  je zpoplatněna.

Nabízíme dva druhy zkoušek  svatebních šatů standardní – na tuto zkoušku si můžete vzít max. 2 poradce! Je v délce 2 hodiny za jednotnou cenu 500Kč, tedy i v případě, že nevyužijete celých dvou hodin. Při této zkoušce je pravděpodobné, že se v salonu setkáte s jinou nevěstou.  Individuální  – salon je vyhrazen pouze pro vás a váš doprovod, který v tomto případě není omezen počtem poradců. V ceně zkoušky je zahrnuto Prosseco a stojí 1500 Kč. Salon je pro vás vyhrazen na 2,5 hod. V případě, že si u nás šaty rezervujete ( nejpozději do 3 měsíců od první zkoušky) nebo koupíte, je standardní zkouška zcela zdarma a individuální v ceně 1000 Kč. Uhrazená cena zkoušky vám bude odečtena od zálohy na rezervaci/koupi šatů. 

Zkouška společenských šatů ( i v případě bílé nebo barevné prodloužené) nebo obleku je zpoplatněna částkou 150 Kč a je v délce max. 1 hodiny. V případě závazné rezervace nebo koupi do 14 dní od zkoušky, je poplatek odečten a zkouška je zdarma.

VÝBĚR ŠATŮ

Pro výběr svatebních a společenských šatů je nutné mít stanovený termín, na který šaty budete potřebovat. Na rezervovanou zkoušku se prosím dostavte ve sjednaném termínu a čase. Naše asistentky vám pomohou s výběrem šatů a samozřejmě také s výběrem vhodných doplňků.  

REZERVACE ŠATŮ

Pokud si u nás vyberete svatební nebo společenské šaty k zapůjčení, sepíšeme s vámi Smlouvu o zapůjčení šatů. V té budou uvedeny veškeré náležitosti, které potřebujete vědět. Před jejím podpisem si ji prosím pečlivě přečtěte. Za závaznou rezervaci šatů na vámi zvolený termín uhradíte rezervační poplatek, zálohu  – u svatebních šatů ve výši  5.000 Kč, u společenských šatů ve výši  50% z ceny půjčovného. Rezervační poplatek je nevratný a nelze jej převést na jiné šaty nebo zboží. Lze jej však převést jedenkrát na jiný termín akce. Zbylá částka půjčovného se poté doplácí při vyzvednutí šatů. K sepsání smlouvy i k vyzvednutí šatů budete potřebovat platný občanský průkaz. V případě zápůjčky společenských šatů pro děti, pak občanský průkaz zákonného zástupce.

VYZVEDNUTÍ A VRÁCENÍ ŠATŮ

Svatební šaty lze vyzvednout standardně dva dny před svatbou. Vrácení je pak nejpozději do dvou dní od konání svatby. Individuálně lze domluvit delší dobu pronájmu šatů. Společenské šaty se obvykle vyzvedávají den před akcí a vrací den po akci pokud není dohodnuto jinak.  Upozorňujeme, že při pozdním vrácení účtujeme penále uvedené ve smlouvě. Vše je uvedeno ve smlouvě.

POŠKOZENÍ ŠATŮ

Prosíme Vás, dávejte na půjčené šaty pozor a zacházejte s nimi opatrně. Většinou se jedná o luxusní šaty, jejichž pořizovací cena se může pohybovat v řádu až několika desítek tisíc korun. Pro ničím nezkažený zážitek z příležitosti, pro kterou jste si šaty zapůjčili, je příjemné pokud je vše vráceno v pořádku. Pokud šaty čímkoliv polijete, prosím nesnažte se je vyčistit, můžete tak způsobit více škody než když nám je přinesete zašpiněné. V případě, že přece jen dojde k nenávratnému poškození šatů, smlouvou se zavazujete k uhrazení vzniklé škody. U drobnějších poškození, která jsou opravitelná, Vám účtujeme pouze náklady na opravu šatů. V případě velkého poškození, které způsobí znehodnocení šatů, budeme po Vás požadovat úhradu hodnoty šatů. Pojišťovny pro tento případ sjednávají smlouvy Pojištění odpovědnosti, máte-li tedy obavy z poškození šatů, doporučujeme se raději  pojistit.