Dárky ke každým zapůjčeným šatům

Volejte +420 777 818 899

Co je neviditelné prádlo?

Neviditelné prádlo COVERT je vyrobeno z bezešvého úpletu , aby bylo pod oblečením co nejméně viditelné. Neviditelné prádlo COVERT je vyráběno z organické bavlny, která výborně saje pot, je vhodná pro alergiky a při propocení nemá tendenci zapáchat. Aby se neviditelné prádlo COVERT nerýsovalo pod oblečením, má velmi ploché okraje. Dolní okraje a okraje rukávů triček a tílek jsou řezané. Proto jsou velmi slabé a nerýsují se ani pod tenkými košilemi. Výstřihy a průramky tílek jsou zpracovány plochými lemy. 

Neviditelné prádlo je českým vynálezem a v Česku je také kompletně vyráběno. Produkty jsou každoročně testovány a  certifikovány renomovaným světově uznávaným nezávislým zkušebním institutem Hohenstein.

Co neviditelné triko Covert umí?

Tričko Covert je vhodné pro jakoukoliv příležitost – pod formální i neformální košile, hodí se i na sport a volný čas. Můžete si rozepnout knoflíček u krku, aniž by tričko bylo vidět. Je to proto, že výstřih u krku má tvar písmene V. Košile se Vám nebude lepit na záda. Tričko perfektně saje pot, a navíc je velmi prodyšné, takže se nepotíte více, než je normální. Rukávy zachytí i většinu potu v podpaží. Tělová barva je přesně ta, která není pod oblečením od kůže rozeznatelná. Není hezká, ale právě jen tento odstín je dokonale neviditelný.

Tričko Covert můžete nosit celý rok! Protože je vyrobeno ze 100% přírodní bavlny, v zimě hřeje, v létě chladí, stejně jako vlna.


Tričko Covert nezapáchá ani při opakovaném nošení. V čem je to kouzlo? V tom, že se jedná o 100% přírodní materiál. Ten je přirozeně antibakteriální stejně jako vlna nebo dřevo. Proto nemusíme vlákno napouštět žádnou chemií proti zápachu, a i alergici mohou být bez obav.

Kdo se potí více, bude spokojený s tričkem proti pocení, které má zesílené podpaží.

Trojnásobná ochrana před prosáknutím potu

Vynalezli jsme nejen neviditelná trička, ale naším originálním nápadem jsou také potítková trička. Potítkové tričko má v podpaží trojnásobnou kapacitu savosti, a přitom je stále prodyšné. Oproti klasickému tričku nepocítíte žádný rozdíl v komfortu nošení, ale ochrana proti “koláčům” v podpaží je trojnásobná.