Prohlížíte pobočku
Brno
Navštivte také pobočku v Olomouci » CAXA OLOMOUC

KONTAKT PROVOZOVNA BRNO !!!
Jánská 9, Brno
Telefon: 777 818 899
E-mail: caxabrno@gmail.com
Otevřeno : Po - Ne  10-20 hodin
 

Svatební šaty

Termín na zkoušení si prosím objednejte telefonicky předem!

Svatební šaty = nevěsta, tedy samozřejmě svatební šaty neodmyslitelně patří ke každé nevěstě a právě svatební šaty jsou tím, co dle našich letitých zkušeností považují mnohé nevěsty za vůbec nejdůležitější na celé svatbě. Jakmile dívka dostane zásnubní prstýnek, obvykle jako první začne hledat své vysněné svatební šaty .

Jak vybírat svatební šaty ?

Je doba internetu, takže většina dívek jako první zasedne k počítači, zadá do vyhledávače "svatební šaty" a vybírá a vybírá styl, který by se jí líbil. Jako první inspirace je to určitě dobré. Získáte tak představu o tom, jaké svatební šaty , jaký styl je tzv."in" a vůbec jaké jsou možnosti střihů, materiálů atd.  Pokud se rozhodnete, že si své svatební šaty půjčíte, pak je na místě objednat si schůzku v některém z renomovaných svatebních salonů , který má širokou nabídku svatebních šatů různých střihů i značek  , tak aby jste si mohla vyzkoušet co nejvíce typů a zjistit, co Vám sluší. Ne vždy totiž vyberete právě ty šaty, které jste si vyhlédla a obrázku. Každé nevěstě totiž sluší jiný typ i barva svatebních šatů. Zkušené svatební asistentky Vám jistě rády s výběrem šatů pomohou a doporučí Vám, co je pro Vás nejvhodnější.

Je potřeba se na zkoušku objednat ? Kolik si s sebou můžu vzít poradců?

ANO, prosím objednejte se předem telefonicky - 777 818 899, abychom se Vám mohli plně věnovat. V našem svatebním salonu je to v určitých exponovaných termínech v podstatě nutností. Přijedete-li k nám například v sobotu či v neděli či v pozdních odpoledních hodinách, míváme plno a je možné, že se na Vás zkrátka nedostane. Pokud se objednáte, vyhnete se tak čekání a zajistíte si, že se Vám některá z našich asistentek bude ihned a plně věnovat.

Prosíme s sebou max.2 poradce!!! V případě, že máte více poradců rádi Vám poskytneme INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI, která je v délce až 2,5 hodiny. Salon je vyhrazen pouze pro Vás a Vaše poradce! Vy si tak můžete společný čas u nás více užít v klidu a pohodě.    

Kdy vybírat svatební šaty ?

Většina nových kolekcí svatebních šatů dorazí do salonů každoročně  během podzimu, tedy od září do prosince. Proto je také vhodné začít s výběrem v tomto období, pokud plánujete svatbu během svatební sezony, což je u nás duben až září.  Je zbytečné vybírat šaty například rok dopředu, protože šaty v půjčovně za rok nemusí vypadat tak jako při zkoušce. My například svatební šaty po sezoně třídíme a vyřazujeme. Proto je vždy lepší přijít až po svatební sezoně  a vybírat z toho, co zůstane aktuálně v nabídce nebo co přijde v nových kolekcích. Náš svatební salon nakupuje každoročně nové modely svatebních šatů různých značek, takže je určitě z čeho vybírat.  Tedy ideální doba na výběr svatebních šatů je zhruba 6 měsíců před svatbou, ale vzhledem k počtu šatů, které máme k dispozici, uspokojíme i nevěsty, které přijdou na poslední chvíli.

Budete něco za zkoušení platit ?

ANO, poplatek za zkoušení šatů. Pokud si však u nás šaty rezervujete, neplatíte samozřejmě nic. Za první hodinu zkoušení zaplatíte 200 Kč, za každou další hodinu dalších 200 Kč, za každou další započatou půlhodinu 100 Kč. Tedy hodina zkoušení = 200 Kč, hodina a půl = 300 Kč, 2 hodiny = 400 Kč atd. Potřebujete-li čas na rozmyšlenou, zaplatíte poplatek za zkoušení a vrátíte se do 3 měsíců šaty závazně rezervovat, zaplacený poplatek Vám bude odečten od zálohy zaplacené v rámci rezervační smlouvy. Poplatky uhrazené v Olomouci nelze odečítat v našem brněnském salonu, platí to i obráceně.